16 maja 2022

Zmieniamy zasady gry

Długowieczność to osiągalna utopia, do której zmierza większość z nas. Dążenie do zdobycia takiego przywileju warto zacząć od podstaw – zadbania o jakość snu. Odpowiedni odpoczynek regeneruje ciało oraz umysł, dzięki czemu możemy się w pełni rozwijać. O tym, jak lepiej funkcjonować w dzisiejszej rzeczywistości pamiętając o swoim zdrowiu opowie pomysłodawca i CEO EyeShield – Pan Sebastian Kilichowski.

 

Maj 2019 r. to krok milowy w branży okulistycznej. To przełom, który jest przyszłością w polepszaniu stanu zdrowia oraz samopoczucia każdego użytkownika. Wprowadzenie nowego rozwiązania zmieniło znacznie podejście i możliwości produkcji. EyeShield zapoczątkowało na polskim rynku fenomen okularów z użyciem specjalnej powłoki blokującej światło niebieskie w zdecydowanie większą skutecznością niż dotychczas dostępne produkty innych producentów.

 

Nasza firma ma podejście „pro klient”. Jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dzięki temu, że jesteśmy niedużym przedsiębiorstwem podchodzimy do każdego indywidualnie i poświęcamy mu odpowiednią ilość czasu, by współpraca była kompleksowa. Podczas gdy większość okularów blokujących światło niebieskie zatrzymuje tylko niewielką jego część, EyeShield w wersji na noc NightShield blokuje 100% światła niebieskiego oraz większość zielonego, natomiast w wersji na dzień DayShield 40% światła niebieskiego. – podkreśla CEO EyeShield – Pan Sebastian Kilichowski.

 

Wskazane proporcje zapewniają najbardziej skuteczną ochronę, co minimalizuje negatywne oddziaływanie sztucznego światła na organizm człowieka. W odróżnieniu od wcześniej pojawiających się propozycji na rynku, produkty EyeShield to nawet 30-krotnie większa ochrona. Przedsiębiorstwo EyeShield wyróżnia jakość, która zbudowana jest na fundamentach wiedzy i rzetelnych badań oraz doświadczeniu i precyzji wykonywanej pracy.

 

W 2017 r. Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny otrzymali Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash i Michael W. Young – naukowcy, dzięki którym wyjaśniono mechanizm molekularny kontroli rytmu dobowego. Wewnętrzny zegar każdego z nas synchronizuje fizjologię z odmiennymi fazami doby. Reguluje funkcje, takie jak zachowanie, poziomy hormonów, sen, temperatura ciała czy metabolizm. Podczas używania okularów marki EyeShield kontrolujesz swoje zdrowie i życie.

 

Osoby, które decydują się na produkty EyeShield odczuwają znaczną różnicę, przede wszystkim w poprawie jakości snu, co przekłada się na działania i funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia. Propozycja firmy jest idealna dla osób pracujących głównie przy użycia komputera, tabletu czy telefonu. W dobie pędzącego świata, widać jak bardzo wzrasta liczba społeczeństwa używającego urządzeń emitujących światło niebieskie ponad 8h w ciągu doby.

 

Oferowane produkty zadowolą najbardziej wymagających klientów. Firma proponuje szeroką gamę stylowych oprawek dla każdego. Wykorzystywana technologia pozwala na nałożenie powłoki na każde szkło okulistyczne. Innowacyjna powłoka oraz bogaty asortyment są produkowane ręcznie w Polsce, na które jest 20 dni gwarancji satysfakcji – to wyznaczniki należytej staranności w procesie produkcji. Jeśli użytkownik dba o swoje okulary, produkty EyeShield będą mu służyły przez całe życie.

 

Najnowsze prace skupiają się nad opracowaniem nakładek na oprawki z autorską powłoką. Na ten moment proponowane okulary to tzw. zerówki oraz okulary korekcyjne, natomiast pojawia się potrzeba produkcji nakładek. Rozszerzona oferta powstaje z myślą o osobach posiadających specjalne, rzadziej występujące, indywidualne szkła czy skomplikowane wady oraz dla kolekcjonerów oprawek. Będzie ona dostosowywana do każdego, przez co więcej osób zadba o swoje zdrowie. To era wygody i bezpieczeństwa. Technologia nakładek jest jeszcze w trakcie realizacji – niebawem poznamy nową propozycję EyeShield.

 

Na ten moment firma prowadzi sprzedaż on-line, co daje szeroki dostęp do gamy produktów. Kolejnym krokiem jest zaopatrzenie salonów optycznych w tą przyszłościową oraz innowacyjną technologię. Naszym założeniem od początku było prowadzenie firmy bez punktu stacjonarnego. Skupiamy się na działaniu online. To nowoczesne podejście dające wiele możliwości – tłumaczy Pan Prezes.

 

CEO Pan Sebastian Kilichowski

Dążenie do celu – co by się nie działo. Czekają Cię wyzwania, ale jeśli wierzysz w przygotowany plan, dasz radę.

Konsekwencja jest sposobem na osiągnięcie wszelkich celów i prowadzi do zwycięstwa – radzi Pan Prezes.

Mogłoby się wydawać, że taki system utrudnia proces zapoznania się z produktem, natomiast EyeShield w odpowiedzi na potrzeby klienta proponuje idealne rozwiązanie – dopasowanie konkretnego modelu okularów odbywa się przy pomocy „domowej przymierzalni”. Konsument wybiera interesujący go model, który jest do niego wysyłany. Przymierza okulary w zaciszu domowym i odsyła z konkretnymi wskazówkami do zamówienia, co gwarantuje w pełni świadomy i przemyślany wybór oraz zakup. Warto zapoznać się z pełną ofertą EyeShield.

 

Firma ma już wielu zwolenników w Wielkiej Brytanii. Kolejnym krokiem jest poszerzenie działalności, o takie kraje jak Niemcy, Austria oraz Szwajcaria. Podczas pandemii w Polsce praca w formie zdalnej stałą się codziennością – to był dobry czas dla EyeShield, zainteresowanie i zapotrzebowanie na innowacyjne produkty wzrosło z dnia na dzień.

 

Nasze produkty pomogły wielu Polakom, również tym najmłodszym, szczególnie narażonym na negatywne działanie światła niebieskiego. Można powiedzieć, że nasza firma rozwinęła się podczas pandemii, ale to nie przypadek – tylko przemyślany model biznesowy. Zdrowie jest najważniejszą wartością, przez co nasza technologia jest przyszłością. Człowiek zmęczony to człowiek nieefektywny i mniej uważny. Jeśli zdrowie dopisuje, to każdy inny obszar życia staje się lepszym – podkreśla Pan Prezes.

EyeShield otrzymało z ramienia Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki nominację do nagrody gospodarczej Champion Biznesu za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz tworzenie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki. To miłe docenienie oraz wyróżnienie. Cieszę się, że przedsiębiorstwo zwracające uwagę na firmy, które rozwijają się wspierając przy tym gospodarkę oraz ceniące starania i innowacyjność polskich przedsiębiorców zauważyło EyeShield. To kolejny powód do dumy i wiatr w żagle dla dalszych działań – podsumowuje Pan Sebastian Kilichowski.

Więcej ciekawych i najnowszych informacji o firmie znajdą Państwo na kanałach komunikacji:LinkedIn, Instagram oraz Facebook.

 

– Izabella Liguzińska