18 kwietnia 2024

NIE TYLKO LUKSUSOWE MIESZKANIA…

Nowoczesne, o wysokich standardach i w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa ma dwie wyjątkowe oferty sprzedaży mieszkań. Jedna z nich to inwestycja „Rekreacyjna Dolina – Zamieszkaj nad Stawem” , druga z kolei to mieszkania w nowym budynku, przy ul. Domeyki 12 w Katowicach – Murckach.

Mieszkania, które wybudowano w ramach inwestycji deweloperskiej „Rekreacyjna Dolina – Zamieszkaj nad Stawem” w katowickiej Dolinie Trzech Stawów są dedykowane klientom ceniącym sobie luksus. – To oferta dla osób wymagających, lubiących ciszę, spokój oraz dostęp do rekreacji. Wyróżnia się na tle innych propozycji deweloperskich nowoczesną architekturą, wysokim standardem zastosowanych materiałów oraz lokalizacją w niesamowitej, rekreacyjnej okolicy – wyjaśnia Hanna Zaborowska – kierownik Mieszkaniowego Biura Pośrednictwa Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wszystkie atuty sprawiają, że Rekreacyjna Dolina jest idealnym miejscem do zamieszkania. Jest to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, składający się z czterech, trzypiętrowych budynków. Znajdujące się w nich mieszkania cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem kupujących, dlatego warto się pospieszyć. – Wokół osiedla, w bliskiej odległości jest dostęp do infrastruktury socjalnej, drogowej oraz szeroko rozwiniętej, na wysokim poziomie sieci gastronomicznej – mówi kierownik Mieszkaniowego Biura Pośrednictwa.

Wcale nie mniejszą furorę robi też najnowsza inwestycja Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Domeyki 12 w Katowicach – Murckach. – Szczególnie interesują się tymi mieszkaniami ludzie młodzi. Z 20 mieszkań 3 pierwsze zostały błyskawicznie sprzedane – dodaje Hanna Zaborowska.

Więcej informacji na temat ofert deweloperskich Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej na stronie www.ksm.katowice.pl