23 czerwca 2024

Przyciąga magnezem

Muszynianka to naturalna woda mineralna wydobywana w Muszynie z odwiertów znajdujących się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Właścicielem marki jest Spółdzielnia Pracy Muszynianka.

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Muszynianka jest naturalnym źródłem cennym biopierwiastków, które dostarczają organizmowi związków niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Jest wodą wysokozmineralizowaną, magnezowo – wapniową, alkaliczną. Jej składniki mineralne, takie jak: magnez, potas, wapń, sód, powodują, że Muszynianka ma w sobie bombę właściwości odżywczych i od lat zajmuje czołowe miejsce wśród najchętniej kupowanych wód mineralnych przez Polaków. W zakładzie można wyczuć, że sukces Muszynianki to składowa wysokiej jakości produktu, ale także pierwiastka ludzkiego.

NIEUSTANNY ROZWÓJ

W ubiegłym roku Spółdzielnia Pracy Muszynianka uruchomiła drugą linię produkcyjną w Muszynie przy  ul. Lipowej 5. To najnowocześniejsza linia w Polsce i jedna z najnowocześniejszych w Europie. O wyposażenie zakładu zadbała firma KRONES AG – ceniony na całym świecie producent urządzeń do rozlewania i pakowania m.in. napojów i płynnych produktów spożywczych. Wydajność obu linii produkcyjnych aktualnie wynosi 42 tyś butelek 1,5 l. na godzinę.

ODPOWIEDNIE NAWODNIENIE ORGANIZMU

W 2015 roku Spółdzielnia Pracy Muszynianka wprowadziła na polski rynek mobilną aplikację MUSZYNIANKA – PIJ WODĘ.

Aplikacja „MUSZYNIANKA – PIJ WODĘ” ma za zadanie przypominać o codziennym piciu wody. W ciągu doby na telefon z systemem Android lub IOS przesyłane są komunikaty, które informują o konieczności wypijania odpowiedniej ilości wody. Rozwiązanie, które firma zaoferowała swoim Klientom, to kontynuacja działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Naszym celem jest edukowanie polskiego społeczeństwa z tematu, który znamy najlepiej.