29 maja 2024

Ambasador kompleksowych usług dla biznesu

Firma Salud Y Seguridad En La Trabaja BHP Szkolenia Lama Travel została laureatem nagrody Ambasador Innowacyjności podczas IV edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego. O dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa szkoleniowego w wywiadzie dla Panoramy Gospodarczej opowiada właściciel, Leszek Ładziński.

Profesjonalna obsługa firm i instytucji

Salud Y Seguridad En La Trabaja BHP Szkolenia Lama Travel oferuje kompleksowe usługi dla firm z zakresu bezpieczeństwa pracy, systemu HCCP i ochrony przeciwpożarowej. To co wyróżnia przedsiębiorstwo to stała współpraca z samorządami, jednostkami budżetowymi i spółkami skarbu państwa. Kompleksowo obsługujemy urzędy gmin, urzędy celno-skarbowe oraz sądy, jednostki wojskowe i instytucje kultury. Naszym klientem jest m.in. Centralny Ośrodek Sportu „TORWAR” w Warszawie, w ostatnim czasie realizowaliśmy szkolenie dla KRUS (Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego) z zakresu ochrony przeciwpożarowej – mówi właściciel, Leszek Ładziński.

Nowoczesne rozwiązania

Mimo trudnego okresu na rynku firma nie odczuła skutków pandemii, wręcz przeciwnie. Dwa lata temu uruchomiliśmy platformę szkoleniową online, dzięki której mogliśmy normalnie funkcjonować. Do dzisiaj część z naszych klientów realizuje szkolenia za pomocą platformy online, co pozwala na dużą oszczędność czasu – podkreśla właściciel. Szkolenia wstępne BHP w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy można w całości przeprowadzić za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Wyjątek stanowi zrealizowanie instruktażu stanowiskowego pracownika zatrudnianego na stanowisku robotniczym lub stanowisku pracy, na którym występuje narażenie na działanie czynników zagrażających zdrowiu.

Wysoka jakość usług

Firmę cechuje rzetelność i profesjonalizm o czym świadczy długa lista otrzymanych rekomendacji i nagród. Większość naszych klientów pochodzi z polecenia, co jest dla nas jasnym sygnałem, że wykonujemy swoją pracę ze starannością. Cieszymy się z zaufania jakim nas obdarzają i tego, że doceniają nasze zaangażowanie – mówi właściciel, Leszek Ładziński. Przedsiębiorstwo nie zwalnia tempa i ciągle poszerza listę obsługiwanych klientów, co oznacza, że przed nim kolejne sukcesy.

– Bartosz Parchoniuk