Firma P.U.H. Ropo-Technika Leszek Szczepańczyk to rzetelność i profesjonalizm w każdym calu !

Historia Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego Ropo-Technika sięga początków 2000 roku, choć znajomość branży paliwowej jest jeszcze wcześniejsza.

Jaki jest profil Państwa działalności ?

Firma Ropo-technika specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu gazu LPG – związanych z urządzeniami do tankowania pojazdów mechanicznych gazem skroplonym propan-butan (LPG). Uruchomiliśmy blisko 150 stacji tankowania naziemnych i podziemnych, w kraju i za granicą. Większość z nich serwisujemy na bieżąco. Nasze podstawowe usługi to:

Filozofią firmy jest zadowolenie klienta, perfekcyjna diagnoza problemu i usunięcie problemu za pierwszym razem.

Do kogo skierowana jest Państwa oferta ?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych jak i dużych firm. Świadczymy usługi różnym kontrahentom. Wśród nich są firmy takie jak: Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., ORLEN Centrum Serwisowe Spółka z o.o., ORLEN GAZ Sp. z o.o., Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., BP Europa SE Oddział w Polsce, BARTER S.A., BAŁTYKGAZ Spółka z o.o., BETA-PRIM Sp. z o.o. EKO-TRANS,ORLEN PALIWA Sp. z o.o., PETRONOVA Sp. z o.o., GIA Polska Sp. z o.o.

Co wyróżnia Pana firmę na tle innych ?

Stosunek jakości do ceny, szybka i sprawna obsługa. Klient nie musi czekać tygodniami na rozwiązanie problemu. Kolejnym wyróżnikiem jest szeroki wachlarz usług, które oferujemy. Ponad 20 lat doświadczenia, liczne szkolenia i znajomość rynku od podszewki.

Czym jest dla Pana nominacja do nagrody „Ambasador Innowacyjności” ?

Każda nagroda jest ważna, to oczywiste, jednak tytuł Ambasador Innowacyjności ma dla nas szczególne znaczenie. Cieszę się, że firma została zauważona a nasze wieloletnie działania docenione.

Jakie plany na przyszłość ?

Na pewno będziemy kontynuować realizowane już działania, bo widzimy, że przynoszą one realne korzyści. Chcemy mocno skupić się na promocji firmy i tym samym umocnić jej pozycję.

-Daria Tkocz